Щипці для розлому різу скла 5-12мм

Щипці для розлому різу скла 5-12мм

Щипці для розлому різу скла 5-12мм

GRP 512
2780.00 грн.
ГАРАНТІЯ
12 місяців
обмін / повернення товару
протягом 14 днів
ОПЛАТА
Кредит, готівкою,
безготівковий рахунок
ДОСТАВКА
Самовивіз з нашого
магазину або з відділення
Нової Пошти

Професійний інструмент для розлому різу товстого скла турецької фірми Hasal.
Розлом проводиться за рахунок трьох точкової конструкції ломача скла.

Щипці для розлому скла - це предмет, необхідний для ломки скляних полотен товщиною близько десяти міліметрів. Основною відмінністю цього інструменту від звичайних плоскогубців є ширина губок, а також полірована гладка внутрішня поверхня, без нерівностей і зазубрин, які можуть пошкодити. Вона може бути до двадцяти міліметрів.

Інструмент з вузькими губками може привести до того, що розламуване скло розколеться, тому ширині губок приділяється гранична увага у виборі цього інструменту. Деякі моделі мають губки трикутної форми. Такі щипці створюють тиск уздовж всієї лінії розрізу скла, завдяки чому воно легко і акуратно розламується. В інших конструкція виробу нагадує звичайні монтажні плоскогубці.

Щипці для ламу скла виготовляються з міцної інструментальної сталі. Для зручності ручки виробу можуть мати пластикові чохли. Також в комплекті у деяких моделей можуть поставлятися додаткові демпфери, які запобігають дряпанню і тертю. Звернувшись в нашу компанію, ви можете купити щипці для розлому різу скла, а також багато інших інструментів, що використовуються для обробки скла в домашніх і промислових умовах.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук про товар