Циркулі і овалорізи

Циркулі і овалорізи

Ціна:

5553.00 грн.

..

Ціна:

2606.00 грн.

..

Ціна:

2867.00 грн.

..

Ціна:

6591.00 грн.

..

Ціна:

1686.00 грн.

..

Ціна:

353.00 грн.

..

Ціна:

7234.00 грн.

..

Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)


В асортименті нашого гіпермаркету «Склад Скла» представлено величезний вибір професійних інструментів для розрізання та обробки скла. У нас Ви можете знайти професійні склорізи-циркулі і овалорізи від надійної корейської фірми K-STAR. В асортименті "Склад Скла" циркулі для різання скла з окружністю від 400 до 2000 мм.

Також у нас можна придбати запчастини до склоріза-циркуля для круглих отворів (додаткові присоски, ріжучі модулі та інше). В каталозі присутній професійний овалоріз для скла зі збільшеним ресурсом ріжучої головки. Ми доставляємо товар по всій Україні. Відправлення «Нової поштою» в день оплати.

Склорізи- циркулі для круглих отворів та овалорізи по склу

Склоріз циркуль - інструмент, призначений для вирізання фрагментів круглої форми. Овалоріз - інструмент, який використовується для вирізання фрагментів скла або дзеркал овальної форми.

Циркуль для різання скла зовні нагадує звичайний креслярський циркуль. Конструкція приладу складається з масляного склоріза, присоски, регульованої шкали, за допомогою якої прилад кріпиться до поверхні скла. Циркулі-склорізи бувають з нерухомою і рухомою ріжучою головкою. Важливою характеристикою, на яку варто звертати увагу при виборі інструменту - це матеріал, з якого виготовлений ріжучий ролик.

Чим якіснішим і міцнішим він буде, тим акуратніше і точніше буде лінія розрізу. Одним з найбільш зручних і надійних інструментів цього типу є склоріз для круглих отворів з обертовою мастилонаповнюючою головкою. Ще більш довговічним і практичним інструментом є склоріз зі змінною голівкою, використання якого дозволить без проблем розкроювати великі обсяги скляних фрагментів, підібравши інструмент з потрібним кутом заточки, відповідним для роботи зі склом потрібної товщини. Купити циркуль-склоріз для домашнього та професійного використання ви можете, звернувшись в нашу компанію.

Наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібний інструмент, давши кваліфіковану консультацію. Звернувшись в нашу компанію, ви можете купити овалоріз, склоріз-циркуль і інші види інструментів, що призначені для розкрою скляних листів.

Особливості овалорізів

Для розкрою скла і дзеркал в інструменті встановлений вольфрамовий або кобальтовий ролик, що забезпечує його тривалу роботу без заміни. Ріжучий ролик має кут заточування під певну товщину скла. Це дозволяє робити рівний відріз, без сколів і нерівностей. Лінійка і підстава приладу виготовлені з алюмінієвого сплаву або інших легких і високоміцних матеріалів, що забезпечує приладу надійність, легкість використання, можливість точної настройки.

Точність вимірів і зручність використання забезпечує присоска, яка надійно закріплює прилад на поверхні скла. Можливість ручної або автоматичної подачі мастила, що зменшує тертя і робить роботу різьбяра безпечнішою. Цей прилад може використовуватися як в домашніх умовах, так і в професійних майстернях, де доводиться розрізати велику кількість склопакетів, дзеркал, фрагментів зі скла, використовуваних для складання меблів.