ІнструментУ нашому асортименті представлений широкий вибір різних інструментів для обробки скла. Серед них - інструменти для роботи зі склом від корейської фірми K-STAR:

  • склорізи;
  • овалорізи;
  • швидкорізи;
  • рейсмуси (швабри).

Також ми пропонуємо Вашій увазі оригінальні інструменти для роботи зі склом від авторитетної турецької фірми HASAL (Хасал): лінійки, косинці, плоскогубці і щипці підвищеної міцності.

У каталозі ви знайдете професійний інструмент для перенесення скла від «K-STAR» і «HASAL». У нас постійно в наявності великий асортимент витратних матеріалів, ремонтних комплектів та головок для різання. Доставка в будь-яку точку України. Відправлення «Новою Поштою» в день оплати.

Професійний інструмент для різання скла і його обробки

Скло - сучасний матеріал, який широко використовується для скління вікон і дверей, створення різних інтер'єрних елементів, меблів. Для роботи з ним використовується різний інструмент по склу, що дозволяє обробляти краї, розкроювати скляні листи, складувати їх, словом робити все, що потрібно для того, щоб скло можна було використовувати в потрібних вам цілях.

Скло вельми актуальне в багатьох сучасних ремонтних роботах. Воно затребуване не тільки при створенні віконних і дверних конструкцій. Вельми оригінальні і креативні дизайнерські рішення за допомогою цього матеріалу можливо втілити в життя: красиві, модернові меблі, різні перегородки або інші елементи декору. Для роботи з ним необхідні спеціальні інструменти по склу, які дозволяють обробляти краї розкроювати листи, складувати їх. Словом, робити все, що потрібно для того, щоб Ви змогли застосовувати скло в потрібних Вам цілях.

Існують інструменти для скла таких видів:

  • Cклорізи і швидкорізи;
  • Куточки, циркулі, лінійки;
  • Щипці і кусачки;
  • Тримачі й ломачі скла;
  • Шліфування, полірування та інструмент для обробки листового скла;
  • Прилади для транспортування і складування скла.

Кожен з них має кілька видів. Наприклад, склорізи бувають алмазними або ж зі штучним наконечником, масляні або циркульні. Підбір інструментів слід здійснювати у відповідності з тим, для яких цілей він буде використовуватися. І необхідно врахувати товщину скла, з яким доведеться працювати, а також який розмір і фрагмент потрібно буде відрізати. Варто згадати про інструменти для обробки скла. Найчастіше в побуті використовують шліфування й полірування, які округлюють краї відрізаного листа і роблять поверхню краю безпечною, зручною при установці в раму або в предмет меблів.

Шліфування й полірування скла здійснюється за допомогою алмазних абразивів з певним діаметром зерна, а також точильних каменів з карбіду кремнію. Відшліфована поверхня обробляється спеціальними фетровими дисками або полірувальними насадками для шліфувальної машинки або звичайної болгарки. Вони дозволяють зробити її ідеально гладкою. Купити інструменти для роботи зі склом Ви можете, звернувшись до нас.