Присоски та затискачі для перенесення і монтажу скла

Присоски та затискачі для перенесення і монтажу скла

Ціна:

2385.00 грн.

..

Ціна:

7099.00 грн.

..

Ціна:

11960.00 грн.

..

Ціна:

70.00 грн.

..

Ціна:

73.00 грн.

..

Ціна:

2979.00 грн.

..

Ціна:

3743.00 грн.

..

Ціна:

132.00 грн.

..

Ціна:

673.00 грн.

..

Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)


В асортименті нашого гіпермаркету «Склад Скла» представлений великий вибір високоточних інструментів для роботи зі склом. Серед них - професійні вакуумні присоски і затискачі для перенесення скла від відомих виробників - K-STAR (Корея), а також HASAL (Туреччина).

У нас Ви зможете купити присоски для скла, вагою від 40 до 280 кг. Ми гарантуємо Вам оперативний сервіс і високу якість. Доставка по всій Україні. Відправка будь-яким зручним для Вас способом, відразу ж після оплати.

Вакуумні присоски для перенесення скла

Транспортування скла з огляду на велику вагу і крихкість цього матеріалу - одне з найскладніших завдань в роботі зі скляними листами. І щоб розв'язати цю проблему, використовується безліч різних пристосувань, таких як вакуумні присоски для скла та тримачі, а також інші транспортувальні пристосування і механізми.

Купити вакуумну присоску для скла

Присоска для скла - це інструмент, який не тільки полегшує перенесення скляних листів. Її використання необхідно для точного і правильного монтажу скла, провести який, тримаючись руками за скляний лист просто неможливо.

Саме тому вона стала широко використовуватися при монтажі металопластикових вікон, при зведенні будинків із суцільним склінням і в багатьох інших сферах будівельної галузі.

Особливості експлуатації присосок для перенесення і монтажу скла

Завдяки присосці, можна переносити скляні листи великих розмірів і ваги. Залежно від її вантажопідйомності, з її допомогою можна підняти від 40 до 280 кг. Перш, ніж купити вакуумну присоску для скла, зверніть увагу на показник ваги, який вона здатна підняти.

Вона може мати різну конструкцію. Вона може бути:

  • одинарною;
  • подвійною;
  • потрійною;
  • для рами.

Тобто, на одному інструменті може бути, відповідно, одна, дві або три присоски, які з'єднуються між собою за допомогою спеціальних ручок.

Суть роботи такого механізму в тому, що кожна з присосок, маючи гумову поверхню, прилягає до поверхні скла і захоплює повітря. В результаті, воно настільки сильно прилягає до гуми, що його можна вільно піднімати і переміщати, взявшись за ручку пристрою. Це механічний принцип, він більш підходить для «домашнього користування».

Але сучасні професійні пристосування найчастіше працюють на електроприводі. Вони більш надійні. Коли присоски прилягають до поверхні скла, повітря між ними відкачується. Утворюється повний вакуум. Тому скло тримається значно щільніше. Як результат, можна працювати з великою вагою. Такі прилади використовуються у виробничих цілях.

Запасні присоски до інструменту, а також запчастини до нього Ви зможете придбати там же, де і присоски. Вони можуть знадобитися в тому випадку, якщо вантажопідйомності Вашого інструменту буде трохи не вистачати.

Для транспортування можуть знадобитися не тільки присоски для перенесення скла, але і такі види обладнання, як спеціальні транспортувальні візки, підйомники, захвати для переміщення скла.

Купити присоски для скла в Києві або замовити доставку по Україні за лояльною ціною можна на нашому сайті, або звернувшись до нас за телефоном: 068-828-52-25.