Скло


Скло

"Склад Скла"є найбільшим магазином листового скла різних типів і марок. Кольорове, візерункове, жаротривке, матове - ми робимо регулярні поставки від виробників, гарантуємо якість товару і лояльну вартість скла. Ви можете купити флоат скло оптом і в роздріб з порізкою за вашими розмірами і розрахунком ціни в залежності від розмірів і обробки. Виготовлення складних деталей і прирізка проводиться професійним інструментом зі знанням справи, а своя логістична система дозволяє швидко доставити замовлення в будь-який регіон України.

Надішліть заявку на прорахунок вартості за вашими параметрам і ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин.

ЯКІСНЕ ЛИСТОВЕ СКЛО ОПТОМ ТА В РОЗДРІБ ДЛЯ УНІКАЛЬНОГО ОФОРМЛЕННЯ ВАШОГО ІНТЕР'ЄРУ

Скло вже давно стало невід'ємним елементом інтер'єру, адже воно може використовуватися і як частина дизайну ванної кімнати, як перегородка-стіна, як елемент декору в багатьох випадках. Тому, якщо ви маєте оригінальний задум оформлення свого будинку, то варіант обробити одну з кімнат за допомогою скла стане гарною ідеєю, адже крім оригінальності ідеї, купівля листового скла не вдарить по вашому гаманцю своєю ціною.


Флоат скло: технологія і характеристики

Перш за все скло для дизайнерських потреб має гарантувати максимальну безпеку у використанні. Тому при виборі, вашу увагу пропонуємо звернути на скло виготовлене методом «флоат» покрите полімерною захисною плівкою.

Склад флоат-скла:

  • 73% піску;
  • 15% натрію;
  • 10% вапняку;
  • 2% різних добавок;

Унікальна технологія виготовлення "флоат" дозволяє отримати скло з ідеально гладкою поверхнею. При цьому вона є міцною і має протиударні властивості. Завдяки своїй обробці скло не має потреби в додатковому поліруванні. А його товщина від 2 мм до 25 мм дозволяє використовувати його для всіх потреб при ремонті або дизайні приміщення.
Для додаткового зміцнення флоат-скло можуть обклеювати спеціальною плівкою, яка також виконує функцію захисту від сонця. Також практикується скріплення декількох листів скла за допомогою полімерної плівки. Після пройденої термічної обробки таке скло практично неможливо розбити в побутових умовах.
Одним з видів скла, який добре підійде для використання в інтер'єрі, є прокатне скло. Прокатне скло підійде для тих, хто хоче використовувати його як оригінальний рельєфний фасад для стіни або меблів. Завдяки своїй технології воно не є гладким, а має нерівну поверхню. Крім того, вона може бути прозорою лише частково. Його перевагою є численні візерунки - це геометричні орнаменти і малюнки найрізноманітніших типів. Вибрати можна і скло зі своїм улюбленим кольором. Існують відтінки всіх гам. Ціна листового скла розраховується за метр квадратний, але також залежить від особливостей обробки: наявності отворів, обробки краю або прирізки за лекалом. Дізнатися остаточну вартість скла ви можете відправивши заявку або зателефонувавши нашим менеджерам.

Продаж скла оптом

На нашому сайті ви можете купити листове прокатне скло або флоат-скло оптом та в роздріб. Ви можете купити скло оптом спеціальними листами, стандартного розміру 6 x 3,21м або в будь-яких інших форматах, так як ми займаємося порізкою скла під замовлення.
Ціни і обсяги закупівель обговорюються індивідуально. З нами завжди можна домовиться. Звертайтеся!