Лінійки і косинці

Лінійки і косинці

Ціна:

479.00 грн.

..

Ціна:

8560.00 грн.

..

Ціна:

10745.00 грн.

..

Трикутник, 800мм

Відгуків: 0
Ціна:

2415.00 грн.

..

Трикутник, 1050мм

Відгуків: 0
Ціна:

4761.00 грн.

..

Трикутник, 1250мм

Відгуків: 0
Ціна:

5723.00 грн.

..

Ціна:

4751.00 грн.

..

Ціна:

5523.00 грн.

..

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)


У нашому інтернет-гіпермаркеті «Склад Скла» представлені оригінальні, міцні, легкі та професійні інструменти від відомої фірми Hasal (Туреччина). Серед них - професійні косинці і лінійки для різання скла, в різних розмірах (800-3300мм) .У нас завжди в наявності широкий асортимент витратних матеріалів, ремонтних комплектів, ріжучих головок, косинців і лінійок для скла. Ми гарантуємо Вам оперативне та якісне обслуговування. Доставка в будь-яку точку України. Відправлення «Новою Поштою» в день оплати. Тел .: 068-828- 52-25.

Лінійки і косинці для різання скла

Косинець для різання скла використовуються для отримання суворого перпендикуляра, а також налаштування точної ширини відрізу. Цей інструмент незамінний для перевірки прямого кута. Лінійка для різання скла - інструмент, який використовується в розкрої скляних листів нарівні зі склорізами і швидкорізами. Використовуючи цей інструмент можна розкреслювати скляні полотна будь-якого розміру.

Для розрізання скляних листів великого розміру використовуються лінійки з вакуумними присосками. Закріплені за допомогою присосок, такі лінійки дозволять точно відміряти потрібний розмір фрагмента, робити точні виміри. Для побутових потреб можна використовувати невеликі лінійки без присосок. Вибираючи цей прилад важливо звертати увагу на його якість і якість нанесення значень на його поверхню.

Важливо, щоб від постійного зіткнення зі склорізом значення не стиралися. Звернувшись до нас, ви може купити лінійку для різання скла з високоміцного пластику або металу, будь-якого розміру і типу (з вакуумними присосками або без них), а також різноманітні косинці для роботи зі склом. Металеві лінійки надійніші і довговічніші. Вони не втрачають геометричної точності, тому якщо ви постійно працюєте зі склом, має сенс придбати саме металевий інструмент.

Особливості використання косинців для різання скла

Довжину інструменту слід підбирати виходячи з того, який максимальний розмір скляних полотен вам необхідно розрізати. Сучасний косинець для скла виготовляється з гетинаксу або міцного пластику. Використовуються також традиційні моделі з дерева. Розмір і форма цього вимірювального інструмента не має значення, проте, перш ніж купити косинець для різання скла, варто переконатися в тому, що він не дає похибки, оскільки в більшості випадків виробництво цього інструмента ведеться ручним способом, що означає, що ймовірність людського фактора не варто виключати.

Серед косинців виділяються моделі з гіпотенузою і моделі без гіпотенузи. Вибір на користь того або іншого виду вимірювальних приладів визначається за вашим розсудом. Наявність гіпотенузи дає ще одну рівну поверхню, яку можна використовувати для замірів. Для більшої зручності і точності вимірювань можна підшукати моделі з наклеєною гумою або приклеїти її самостійно. Придбати косинці, а також інші інструменти для обробки скла, ви можете, звернувшись в нашу компанію.