Загартоване скло для душової кабіни


Шукаєте скло для душової кабіни? Компанія "Склад скла" вже давно займається виготовленням скла для душових кабін і перегородок, і нам є, що запропонувати вам.
Замовити скло на душову кабіну або перегородку можна по телефону, або залишивши заявку прорахунку вартості нашим менеджерам.

Ми виготовимо за вашим ескізом і за вашими розмірами загартоване скло для душової кабіни завтовшки від 5 мм. Також у виробах ми проводимо різні вирізи і отвори, якщо необхідно, тому закріпити їх вашою фурнітурою не складе труднощів. Обов'язково для запобігання тріщин і відколів виконується полірування кромки краю (45 градусів або "єврокромка").

Замовити і купити візерункове й рифлене скло Ви можете за допомогою онлайн форми прорахунку ціни в залежності від розмірів і обробки матеріалу.

Надішліть заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни для уточнення деталей.

Типи скла для душових кабін. Як вибрати?

Ми пропонуємо нашим клієнтам різні типи скла для душових кабін:
Безбарвне прозоре - недорогий універсальний варіант, який користується незмінним попитом. У нас ви можете замовити не тільки просте безбарвне, але також і освітлене скло (марка). Даний вид застосовується не дуже часто, особливо, якщо туалет і ванна знаходяться в одному приміщенні, але все ж користується попитом серед наших клієнтів.

Матове (сатин). Воно має приємний вигляд, володіє експлуатаційною довговічністю, а також, незалежно від форми, служить надійним зоровим бар'єром між тим хто приймає душ і небажаними спостерігачами. При цьому забезпечує необхідний рівень освітлення під час гідромасажного душу.

Крім цього, сатин:

  • відмінно пропускає світло і ефективно його розсіює;
  • сліди розводів на такому склі практично не видно;
  • маскує подряпини і мікротріщини, що з'являються внаслідок неправильної експлуатації;
  • дозволяє створити неповторний і дорожчий дизайн ванної кімнати.

Тоноване в масі. Це затемнене скло, головною властивістю якого є низька проникність світла. Завдяки цьому воно захищає того хто приймає душ від цікавих поглядів. Тонування в масі дозволяє домогтися кількох кольорів: бронза, графіт, синій і зелений, це дає можливість експериментувати і оригінально обігравати скляні поверхні в дизайнерських рішеннях. Тому тоноване скло стає все більш актуальним.

Декоративне. Цей вид має на увазі нанесення матового малюнка на поверхню матеріалу, він найбільш часто використовується для душових. Матові орнаменти, малюнки, смужки і інші візерунки дуже цікаво виглядають на склі душових кабін. Вони виконують одночасно функцію захисного бар'єру від сторонніх очей, а також є оригінальним елементом декору.

Загартоване скло - незамінне для ванної кімнати

При виробництві дверей і перегородок для душових кабін ми використовуємо загартоване скло. Стале до механічних впливів і абсолютно безпечне - навіть розбившись, воно розсипається дрібними шматочками, а не гострими уламками.
Чудові якості цього матеріалу дозволяють з великим успіхом використовувати його при виготовленні сантехніки і аксесуарів для ванної кімнати. Надійність і здатність витримувати багаторазові удари робить його практично незамінним при використанні в душових кабінах.
Товщина буде залежати від площі, передбачуваних навантажень і використовуваної фурнітури. У більшості випадків для душових кабін застосовується скло товщиною 8 мм, цього достатньо для забезпечення безпеки експлуатації. Якщо застосовується більш тонке, 5-6 мм, тоді його встановлюють в спеціальний металевий профіль.

Як замінити розбите скло в душовій кабіні

Бокове скло у душовій кабіні є слабким місцем. Нерідкі випадки, коли душова яка надійно служила вам, в один момент стає непридатною для користування, адже розбита або лопнула перегородка або двері робить подальше їх використання просто неможливим. А придбання нової кабіни - фінансово обтяжливе і вимагає значних витрат.
Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією - рекомендуємо вам виготовити нове скло за розмірами розбитого. Як це зробити?

Найпростіше, якщо у вас залишилася схема душової кабіни. Ви надсилаєте її на електронну скриньку нашої компанії, і менеджери в самий найближчий час зв'яжуться з вами і уточнять вартість замовлення і додаткові параметри.

Якщо ж схема не збереглася, необхідно самостійно зняти розміри і зобразити приблизне креслення, в якому будуть чітко позначені розміри скла, товщина і необхідні в ньому отвори. Це креслення ви так само надсилаєте нам на електронну пошту.

У разі виникнення питань ви завжди можете звернутися до наших менеджерів для уточнення деталей.

Виготовлення скла для душової кабіни на замовлення

Якщо ви шукаєте, де купити загартоване скло для душової кабіни - зверніться до в компанію "Склад скла". Ми в найкоротші терміни виготовимо потрібні вироби за вашими розмірами з урахуванням персональних побажань. Міцне, довговічне і вологостійке, прозоре, як кришталь, що  пропускає світло або матове, тоноване або орнаментоване загартоване скло для душа - кращий спосіб зробити вашу ванну стильною, яскравою, підкреслить свій смак і індивідуальність.
Ми гарантуємо якість і надійність нашого скла, індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонуємо привабливі ціни на виготовлення загартованого скла для душових кабін в Україні.