Плоскогубці для розлому скла

Плоскогубці для розлому скла

Ціна:

3615.00 грн.

Професійні плоскогубці для розлому скла турецької фірми Hasal. Для більш точного підстроювання під т..

Ціна:

3169.00 грн.

Професійні плоскогубці для відлому скла турецької фірми Hasal. Робота зі склом має на увазі не тільк..

Ціна:

2780.00 грн.

Професійний інструмент для розлому різу товстого скла турецької фірми Hasal. Розлом проводиться за р..

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)


В інтернет-гіпермаркеті «Склад Скла» Ви зможете знайти величезний асортимент професійних інструментів для різання скла і його обробки. Серед них - оригінальні інструменти від відомої турецької фірми HASAL: плоскогубці і щипці підвищеної міцності.

У нас Ви можете купити високоякісні плоскогубці для розламування скла, а також для зламу краю скла. В магазині завжди в наявності значний асортимент витратних матеріалів і ремонтних комплектів високої якості. Постійні надходження з Європи. Доставка по всій Україні. Відправлення «Новою поштою» в день оплати.

Характеристики професійних щипців і плоскогубців для розлому скла

В арсеналі професійного майстра з різання скла знаходиться багато інструментів і пристосувань. Для того щоб відламати відрізаний шматок скла, особливо якщо товщина скла понад 8 мм, використовують плоскогубці для розлому скла. Таке пристосування істотно полегшує процес розлому товстого скла, також воно допомагає мінімізувати псування матеріалу і точно відламувати край скла по лінії відрізу.

Плоскогубці можуть відрізнятися за формою і за розміром губок, а також по силі яка діє на скляну поверхню. Довжина губок досягає 50 мм (такі застосовують до тонкого скла).

Плоскогубці для розлому скла стандартної форми застосовуються до матеріалу, товщиною 8-10 мм. Вузькі губки для роботи зі склом абсолютно не підходять, так як воно може кришитися. Поверхня губок плоскогубців всередині повинна бути ідеально гладкою, тому що якщо тертя збільшиться, скляна поверхня деформується. Губки можуть бути трикутними, що дозволяє їм фіксуватися уздовж лінії зрізу і створювати тиск на злам скла строго по лінії. Вони зроблені з твердої пластмаси, а це дає можливість зберегти поверхню скла цілою і гладкою.

Ці пластикові деталі в процесі експлуатації з часом зношуються і підлягають заміні. Для більш товстого скла призначений інший інструмент - склолом. Він дає можливість точно розрахувати тиск на скло, а це вкрай важливо при роботах з товстим матеріалом, а також коли здійснюється непрямий розріз скла. Щоб здійснити оригінальний, візерунковий розлом застосовують скалопер. Він використовуються лише для товстого скла і дає такий ефект, ніби по краях скло «обгризене». Тоді немає необхідності застосування склоріза. Прилад володіє декількома регульованими настройками для різного відлому скла.

Переваги плоскогубців для скла

Переваги використання плоскогубців: Можливість здійснити якісний рівний розлом скла. Наявність пластикових демпферів дозволяє рівномірно розподілити тиск на поверхню скла. Наявність регулювального гвинта дозволяє працювати з різною товщиною скла. Додаткова безпека при роботі зі склом завдяки гумовим ручкам, а також насадки. Купити плоскогубці для розлому скла можна звернувшись в нашу компанію. У нашому асортименті товарів можна знайти інструменти, які задовольняють всі запити наших клієнтів.