Триплексне скло


Багатошарове ударостійке скло триплекс

Компанія "Склад скла" пропонує широкий асортимент скла триплекс з порізкою в Києві і доставкою в будь-яку точку України. Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами і проконсультуємо по всіх питаннях.
Звернувшись в компанію "Склад скла", ви можете замовити триплекс будь-якого виду, в залежності від цілей застосування його в конкретному проекті.

Характеристики загартованого триплексу

Даний матеріал являє собою багатошарове скло, що складається з двох і більше шарів, з'єднаних між собою спеціальним полімером, плівкою або ламінуючою рідиною.
Завдяки своїм унікальним властивостям, він знаходить широке застосування в сучасному будівництві. Його використовують для скління, оздоблення фасадів будинків, виробництві автомобілів, а також для виготовлення вітрин, скляних перегородок, дверей, сходів, акваріумів, стільниць, полиць, склопакетів, меблів та її елементів.

Переваги

Триплекс - найнадійніше і безпечне на даний момент скло. У разі пошкодження, воно не розлітається уламками, а залишається на плівці. До того ж, розбити його не просто, а пробити - практично неможливо. Основною перевагою по праву вважається ударостійкість.

До беззаперечних переваг даного виду скла відносяться також:

  • довговічність і надійність;
  • стійкість до перепадів температур, вологостійкість;
  • підвищена звукоізоляція;
  • захист від ультрафіолетових променів;
  • здатність витримувати великі статичні навантаження.

Виготовлення скла триплекс

Найпоширеніший сьогодні - плівковий триплекс. Виготовляють його шляхом склеювання листів скла плівкою за допомогою високого тиску і температури. Ударостійкий загартований триплекс, відповідно, роблять із загартованих листів, склеюючи мінімум 3 шари.

Типи триплекса

Сучасні технології виробництва дозволяють домогтися практично будь-якого візуального ефекту даного матеріалу. Залежно від того, які з них використовувалися при виготовленні, триплекс буває:

  • Прозорий. Він має найбільший попит і популярність. Активно використовується при будівництві та обробці приміщень в місцях великого скупчення людей (дитячі садки, ресторани, нічні клуби, кафе, холи готелів і торгових центрів і т.д.)
  • Кольоровий. При його виробництві проводиться забарвлення одного або декількох листів скла акрилом. Дозволяє створити гарний, ефектний зовнішній вигляд, що ідеально підходить для дизайну інтер'єру та екстер'єру. При цьому володіє всіма якісними характеристиками: високою міцністю, надійністю, довговічністю, не пропускає вологу, шум і ультрафіолетове випромінювання.
  • Матовий. Виробляється шляхом з'єднання шарів скла між собою за допомогою матової полімерної плівки. В результаті він набуває властивостей, що високо цінуються у всіляких сферах будівництва. Матова плівка не просто змінює зовнішній вигляд: вона створює прекрасний захист від зовнішніх факторів і непотрібних поглядів, додаючи при цьому загадковості. Матовий триплекс чудово вписується в будь-який інтер'єр, в ньому чудовим чином поєднується висока міцність і естетична привабливість.
  • Моліроване (гнутий) - виходить завдяки додатковій стадії виробництва, при якій розм'якшеному склу надається задана форма. До його переваг відносяться отримання виробів потрібного радіусу, а також можливість виготовлення складних криволінійних виробів.
  • Дизайнери широко застосовують так званий художній (або декоративний). Для його виготовлення застосовуються різноманітні декоративні наповнювачі: з фольги, тканини або паперу, об'ємні або плоскі, люмінесцентні або голографічні. Може бути використаний друк зображень на склі. Дуже цікавий ефект битого скла. Для цього серединній шар спеціально вдаряється в торець, розбиваючись на безліч уламків та утворюючи химерну павутину тріщин.

Від чого залежить вартість триплекса

Вартість скла триплекс буде залежати від його властивостей і призначення, а також від товщини і кількості шарів. Так, стандартна мінімальна товщина скла триплекс - 6 мм, при цьому ціна за м2 може варіюватись, виходячи з різновиду скла і його оформлення. Обговорювати її краще індивідуально при оформленні замовлення.

Виготовлення триплекса на замовлення

Замовити і купити триплекс-скло ви можете на нашому сайті, заповнивши форму або ж зателефонувавши нашим менеджерам, які завжди готові кваліфіковано вас проконсультувати.
Компанія "Склад скла" займається як продажем вже готового скла, так і його виготовленням і нарізкою під замовлення. На нашому сайті існує можливість замовлення оптом та в роздріб спеціальними листами стандартного розміру або в будь-яких інших форматах.
Ціни і обсяги закупівель обговорюються індивідуально. З нами завжди можна домовиться. Звертайтеся!

Надішліть заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами для уточнення деталей в найкоротші терміни.