Плоскогубці для розлому різу скла

Плоскогубці для розлому різу скла

Плоскогубці для розлому різу скла

050
3615.00 грн.
ГАРАНТІЯ
12 місяців
обмін / повернення товару
протягом 14 днів
ОПЛАТА
Кредит, готівкою,
безготівковий рахунок
ДОСТАВКА
Самовивіз з нашого
магазину або з відділення
Нової Пошти

Професійні плоскогубці для розлому скла турецької фірми Hasal.
Для більш точного підстроювання під товщину скла передбачений регулювальний болт.
Розлом скла проводиться за рахунок триточкової конструкції плоскогубців.

Робота зі склом має на увазі не тільки розкрій листів, але і відламування відрізаних шматків, особливо якщо мова йде про скло товщиною десять міліметрів. Для цієї мети використовується спеціальний інструмент - плоскогубці для відлому краю скла. Вони дозволяють відламувати край відрізаного скла максимально акуратно і точно, мінімізуючи ризик псування полотна.

Використання цього інструменту зручне за рахунок спеціальної форми губок, що дозволяють акуратно відокремлювати навіть вузькі і маленькі шматочки. Завдяки цьому інструменту можна вирівняти край скла, якщо воно нерівно розламалося після розкрою і на шві залишилися невеликі виступаючі шматки.

Плоскогубці для відлому краю скла застосовуються не тільки в процесі відрізання великих полотен або фрагментів, але і в вирізанні вітражів, мозаїки і дрібних декоративних деталей. Вони дозволяють акуратно відламувати зайві шматочки, не пошкоджуючи вітраж, без шкоди для вирізуваного елемента, не залежно від його хитромудрості і складності форми.

Звернувшись до нас, ви можете купити плоскогубці для відлому краю скла, а також інші види інструментів, що використовуються для професійного різання скла, а також для розмітки, його транспортування і монтажу.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук про товар