Зістарені дзеркала

Зістарені дзеркала

Ціна:

428.76 грн.

iIlbruck FA940 - спеціальний клей для дзеркал на основі нейтрального силікону з титановим каталізато..

Ціна:

5965.00 грн.

..

Ціна:

3598.00 грн.

..

Ціна:

3598.00 грн.

..

Ціна:

3598.00 грн.

..

Ціна:

3598.00 грн.

..

Ціна:

5535.00 грн.

..

Ціна:

5535.00 грн.

..

Ціна:

5818.00 грн.

..

Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)

Венеціанські і зістарені дзеркала


Знайти зістарені дзеркала навіть в Києві вельми непросто: це ювелірна, тонка робота, що вимагає професійного підходу і високої точності виконання. Наш інтернет-гіпермаркет «Склад Скла» охоче пропонує Вам широкий асортимент штучно зістарених дзеркал, виконаних з високоякісних матеріалів, з професійною та високоточною обробкою. У нас найприємніші і демократичні ціни, величезний вибір і перевірена, надійна якість. Доставка по всій Україні.

Залиште заявку на прорахунок ціни зістареного дзеркала за вашим розмірами і параметрами. Ми відповімо вам протягом 15 хвилин в робочий час.

Заявка прорахунку вартості

Зараз штучно створені дзеркала "під старовину" популярні, як ніколи, і їх популярність зростає. Це дуже неоднозначний, але і неординарний, стильний, яскравий елемент декору який привертає увагу. Багато хто вважає, що тримати дзеркало з пошкодженої амальгамою вдома не бажано. Можливо, це і справедливо по відношенню до старих дзеркал, хоча антиквари можуть заперечити. Але це упередження точно ніяк не стосується дзеркал зістарених штучно.

Старіння природним шляхом, виходить при руйнуванні амальгами. Сьогодні штучно зістарені дзеркала виготовляють за допомогою таких технологій:

  • травлення амальгам хімічними реагентами
  • нанесення за допомогою друку тонкого шару амальгами у вигляді малюнка
  • дизайнерська ручна робота

Доречно вписане в інтер'єр, дзеркало "під старовину", однозначно приверне до себе увагу і, при правильному підході до оформлення навколишнього простору, може задати тон всьому дизайну приміщення і продемонструвати хороший смак господаря.Такий предмет є ексклюзивом і створює романтичну атмосферу з нальотом старовини. Ідеальні для інтер'єрів виконаних в стилях: розкішного і елегантного арт- деко, що володіють непередаваним сільським шармом - кантрі, рустикальному і провансі і, звичайно, в одвічному класичному.

Знайти якісне зістарене дзеркало непросто навіть в Києві. На нашому сайті представлений великий вибір зістарених дзеркал різних кольорів, за демократичними цінами, виконаних за новітніми технологіями. Ви можете самі або за допомогою наших фахівців, підібрати і купити саме те, що шукаєте.