Плоскогубці для відлому краю скла

Плоскогубці для відлому краю скла

Плоскогубці для відлому краю скла

051
3169.00 грн.
ГАРАНТІЯ
12 місяців
обмін / повернення товару
протягом 14 днів
ОПЛАТА
Кредит, готівкою,
безготівковий рахунок
ДОСТАВКА
Самовивіз з нашого
магазину або з відділення
Нової Пошти

Професійні плоскогубці для відлому скла турецької фірми Hasal.

Робота зі склом має на увазі не тільки розкрій листів, але і відламування відрізаних шматків, особливо якщо мова йде про скло товщиною десять міліметрів. Для цієї мети використовуються спеціальний інструмент - плоскогубці для відлому краю скла. Вони дозволяють відламувати край відрізаного скла максимально акуратно і точно, мінімізуючи ризик псування полотна.

Використання цього інструменту зручне за рахунок спеціальної форми губок, що дозволяють акуратно відокремлювати навіть вузькі і маленькі шматочки. Завдяки цьому інструменту можна вирівняти край скла, якщо воно нерівно розламалося після розкрою і на шві залишилися невеликі виступаючі шматки.

Плоскогубці для відлому краю скла застосовуються не тільки в процесі відрізання великих полотен або фрагментів, але і в вирізанні вітражів, мозаїки і дрібних декоративних деталей. Вони дозволяють акуратно відламувати зайві шматочки, не пошкоджуючи вітраж, без шкоди для вирізуваного елемента, не залежно від його хитромудрості і складності форми.

Звернувшись до нас, ви можете купити плоскогубці для відлому краю скла, а також інші види інструментів, що використовуються для професійного різання скла, а також для розмітки, його транспортування і монтажу.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук про товар