Загартоване скло


Листи загартованого скла

Магазин "Склад Скла" пропонує купити міцне загартоване скло з доставкою в будь-який регіон України чи зробити загартовування будь-якого обраного скла.

Ми проводимо всі необхідні операції:
  • розкрій скла під потрібні розміри
  • обробка кромки скла
  • виготовлення вирізів
  • свердління отворів
  • безпосередньо гарт скла

Для загартовування можна використовувати прозоре, тоноване, матове і деякі види візерункового скла.

Можливі параметри виробу
Максимальний розмір 2400 х 3600 мм
мінімальний розмір 300 х 400 мм
товщина листа 4 -19мм

Ціна на загартоване скло залежить від його форми, товщини обробки (кромка, наявність отворів).

Сходи з розжареного скла

Надішліть заявку на прорахунок вартості за вашими параметрам і ми з вами зв'яжемося протягом 15 хвилин.

Виробництво загартованого скла

Популярним в побуті і виробництві є, так зване, розжарене скло - завдяки своїй підвищеній міцності. За зовнішнім виглядом - це звичайне скло, але отримують його при температурі 650 - 670 С в результаті спеціальної термообробки. Загартовування скла відбувається наступним чином: після нагріву лист відразу різко охолоджують, високі перепади температур сприяють поліпшенню міцності матеріалу і роблять його термостійким.

Загартоване і звичайне скло

Загартування скла запобігає формуванню гострих країв в уламках при пошкодженні листа. Більш того, в результаті загартовування скло стає в 5-7 разів міцніше і витримує сильні удари і навантаження. Так, різати розжарене скло досить складно, для цього потрібне спеціальне обладнання. Наш склад в Києві пропонує виготовлення загартованого скла за вашими розмірами та формами.

Використання гартованого скла

Відмінні фізичні властивості сприяють широкому використанню цього матеріалу в різних сферах виробництва - будівництві, побуті, для виготовлення посуду, в дизайні, для елементів інтер'єру, для деталей меблів, вітрин магазинів і навіть в автомобілебудуванні. Одним з головних переваг загартованого скла є його безпека. При ударі гартоване скло розбивається на сотні маленьких шматочків, які мають не гострі краї зламу, а тому не здатні поранити або нашкодити.

Гартоване скло в інтер'єрі

Галерея

Загартоване скло на кухню

Загартоване скло на кухню

Завдяки підвищеній безпеці загартоване скло часто замовляють для кухні. Його плюси тут очевидні. Такий матеріал екологічний і зручний у використанні. Найчастіше загартоване скло для кухні використовують як «фартух», тобто для оздоблення стін навколо робочої зони кухні - газової плити, мийки. Найкраще для використання на кухні вам підійде загартоване скло на 10 мм або 6 мм. Це середня товщина і її технічних особливостей досить для належного захисту. Замовити загартоване скло таких параметрів ви без проблем можете в формі листів як оптом, так і поштучно з доставкою по Києву або в будь-який інший регіон України.

Загартоване скло для душової кабіни

Використання у ванній кімнаті цього міцного матеріалу є незамінним. Зокрема, коли мова йде про конструкції душових кабінок, для них найчастіше вибирають матеріал товщиною 8 мм. Скло для душових кабін зручне при прибиранні, а також красиве і елегантне. Його можна використовувати як перегородку або як двері в душовій кабінці. Завдяки своїй міцності, гартоване скло не боїться ударів або подряпин, використовуючи цей матеріал у ванній ви отримуєте гігієнічні та ударостійкі вироби.

Оформлення замовлення в Склад Скла

Ціна на загартоване скло залежить від його форми і товщини. На нашому складі в Києві гартоване скло завжди є в наявності, і ви можете купити листи різних розмірів, як до 1 м2 так і більше.

Скористайтеся нашою онлайн формою розрахунку ціни загартованого скла, в залежності від розмірів і параметрів виробу. За кілька хвилини ви зможете дізнатися вартість виготовлення виробів з розжареного скла по персональним параметрам і оформити замовлення. Остаточна ціна безпосередньо залежить від характеристик матеріалу і його обробки, тому наші менеджери зв'яжуться з вами, для уточнення всіх нюансів і деталей.