Склорізи

Склорізи

Новинка
Ціна:

984.00 грн.

Профессиональный масляный стеклорез с автоматической подачей смазки корейского производителя К-STAR...

Ціна:

984.00 грн.

Професійний масляний склоріз з автоматичною подачею мастила корейського виробника K-STAR. Призначени..

Ціна:

815.00 грн.

Професійний масляний склоріз з автоматичною подачею мастила корейського виробника K-STAR. Призначени..

Ціна:

1168.00 грн.

Професійний масляний склоріз з автоматичною подачею мастила корейського виробника К-STAR. Оптимально..

Ціна:

615.00 грн.

..

Ціна:

615.00 грн.

..

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)


У нашому інтернет-гіпермаркеті «Склад Скла» представлений великий вибір професійних склорізів виробництва K-STAR (Корея).

У нас Ви зможете знайти надійні і легкі професійні склорізи зі збільшеним ресурсом ріжучої головки, а також професійні склорізи з автоматичною подачею змазки.

У нас постійно в наявності великий асортимент витратних матеріалів, ремонтних комплектів та ріжучих головок. Доставка по всій Україні. Відправлення «Новою Поштою» в день оплати.

Масляний склоріз

Масляний склоріз - професійний інструмент, який однаково підходить, як для новачка, так і фахівця з різання скла. Цей вид інструменту, по суті, простий і самий популярний серед роликових склорізів. У ролі ріжучого елемента застосовується ролик зі сплавів вольфраму і кобальту. Купити склоріз можна з 1, 3 або 6 роликами.

Конструкція масляного склоріза

Масляний склоріз - це пристосування з ріжучим елементом у вигляді ролика, виконаного з вольфрамово-кобальтового сплаву. Саме такий вид склорізів найбільш простий в застосуванні, тому він користується великою популярністю. Склоріз купити можна з 1, 3 або 6 роликами.

В масляному склоріз присутня опція автоматичної подачі мастила за допомогою вмонтованого в ручку гніту і картриджа зі спеціальною рідиною-мастилом. Це значно знижує тертя ролика об скло. Завдяки цьому, прилад може служити досить довгий термін.

Мастильна рідина пов'язує частинки скла, і різець працює дуже плавно. Використовуючи масляний склоріз, можна обробляти скло до 20мм. Під його товщину підбирається ролик з потрібним заточуванням. Наприклад, якщо Ви плануєте мати справу з матеріалом, товщиною до 10мм, Вам знадобиться заточка під 135 °. Якщо скло має велику товщину, підійде заточка 150 °. Одним роликом можна розрізати до 5000м.

Якщо склоріз оснащений роликом що крутиться, який при необхідності можна зафіксувати, він вважається універсальним. Склоріз що крутиться дозволяє обробляти нерівномірні поверхні. Наприклад, хвилясте скло. А ось з прямим найкраще працювати нерухомим роликом.

Особливості експлуатації масляного склоріза

Під час експлуатації в масляному склорізі піддається поступовому зносу вся робоча ріжуча головка, яка фіксує вісь, бічні частини. Отже, ремонту підлягає вся робоча частина.

Як використовувати масляний склоріз правильно?

Для початку, слід зробити підготовку робочої поверхні, яка повинна бути твердою і гладкою. Щоб не подряпати скло об стіл, можна простелити на нього м'яку щільну тканину. Поверхня скла повинна бути сухою і не брудною, ні в якому разі не допускаються жирні плями.

Акуратно нанесіть на нього за допомогою маркера лінію майбутнього надрізу. Масляним склорізом треба легенько і сміливо жати на різець і злегка послаблювати жим за 5мм до краєчка скла, для того, щоб не деформувати ріжучу частину. Повинна вийти білувата і досить глибока смуга. Якщо надати більш сильний тиск інструментом, краєчки скла можуть розкришитися. Не водіть склорізом по цій смузі, це може привести до його швидкого притуплення. Ламати скло слід в протилежну від цієї лінії сторону. Для зручності покладіть частину скла яку будете відламувати на край столу таким чином, щоб вона звисала.

Якщо Ви натискаєте не сильно, але подряпини необхідної глибини немає, не ріжте його в тому ж місці ще раз. Акуратно постукуйте ручкою приладу або його оправою по зворотному боці скляного листа, від одного його краю, до іншого.

Купуючи склоріз, зверніть увагу на виробника і наявність запасних частин для ремонту. Ми рекомендуємо купити масляний професійний склоріз, він служить довго, ріже досить товсте скло, може працювати з різними поверхнями і досить легко ремонтується.

У нашому гіпермаркеті «Склад Скла» Ви маєте можливість купити хороший масляний склоріз, за лояльною і демократичною ціною.