Жаростійке скло


жаростійке скло

Компанія "Склад скла" пропонує вогнетривке скло і послуги з різання жаростійкого скла будь-якої складності. Різка термостійкого скла виконується з високою точністю на сучасному обладнанні, що дозволяє використовувати листи великих розмірів і значно скоротити кількість відходів. Постійна наявність вогнетривкого скла дозволяє нам оперативно виконувати і відвантажувати замовлення в термін. У нашому каталозі ви знайдете вогнетривке скло Neoceram за найпривабливішими цінами, яке добре себе зарекомендувало.

Розрахувати вартість скла

Ширина (мм):
Висота (мм):

NEOCERAM® є склокерамічним матеріалом з малим коефіцієнтом розширення при нагріванні, тому навіть при не рівномірному розігріві скла при розпалюванні каміну вам не доведеться турбуватися про його стійкість. Таке скло надійно захистить ваше приміщення від можливих іскор, які можуть вилітати з каміну під час його роботи. Найголовніше, що жаростійке скло NEOCERAM® має хорошу провідність тепла, що дозволяє зберегти прямі функції каміна. Слід зазначити, що керамічний матеріал досить прозорий, хоча має бронзовий відлив і довговічний. Виробник NEOCERAM® дає гарантію, що жаростійке скло може прослужити більше 30 років і Ви зможете не турбуватися про захист себе і вашого будинку.

Камін з жаростійким склом

Характеристики вогнетривкого скла NEOCERAM

Вогнетривке скло Neoceram
 • Виробник: Японія
 • Товщина: 4 мм
 • Колір: бронзовий (коричневий)
 • Робоча температура: до 800 ° С
 • Термін експлуатації: від 25-35 років
 • NEOCERAM® відрізняється від загартованого скла винятковою вогнетривкістю і стійкістю.
характеристика NEOCERAM® ЗАГАРТОВАНЕ
Максимальна термостійкість 800 ° С 300 ° С

Технологія виробництва

Керамічне термостійке скло Neoceram застосовуються в опалювальному обладнанні. Його використовують для дверей опалювальних печей, печей-камінів, камінних топок і банних печей. Робоча температура вогнетривкого скла NEOCERAM® досягає 800 ° С. Крім високої температури НЕОКЕРАМ успішно справляється і з тепловими ударами, можливими при попаданні холодної води на гарячу поверхню скла і при цьому залишається цілим. Оглядові вікна з НЕОКЕРАМа можуть витримувати температурне навантаження 560 градусів Цельсія протягом 5 тис. годин, 760 ° С - 100 год., Короткий час здатні витримати до 800 ° С.

Термостійке скло: як вибрати якісне?

Термостійке скло декор

Якщо ви запланували купити термостійке скло для облаштування джерела відкритого вогню, то при виборі рекомендуємо вам звертати увагу на кілька перерахованих далі факторів. Зверніть увагу на технічну документацію та сертифікати якості від виробника, щоб не попастися на обман і не придбати звичайне гартоване скло замість . Слід пам'ятати, що гартоване скло не зможе бути заміною жаростійкого і вартість його в десятки разів менше ніж оригінальне жаротривке скло. Дотримуйтесь температури максимального нагріву. При використанні каміна перевищувати її не рекомендується, адже це може призвести до його пошкодження, що спричинить за собою значне зниження його термостійких властивостей. Звертайте увагу на товщину скла. В середньому вона становить 4 мм. Кожен з видів термоскла має свій термін експлуатації. Його діапазон також слід враховувати при покупці.

Галерея

Застосування термостекла в будинку

Дивлячись на вогонь неможливо бути байдужим до танцюючого полум'я вогню, яке наповнює нас енергією і теплом. Люди ще з давніх часів були зачаровані червоним вугіллям і стихійною силою від енергії вогню. Сьогодні прийшла пора коли вогонь дає нам неймовірно романтичну і затишну обстановку в будинку. Уявіть, наскільки приємно, повернувшись додому з прогулянки розпалити свій домашній камін і зігрітися біля нього в теплій компанії сім'ї або друзів, розповідаючи неймовірні історії або просто мовчки спостерігаючи за червоним полум'ям божевільної стихії. Камін або піч займає особливе місце в будинку будь-якої людини, але що робити якщо важливу захисну складову було пошкоджено або розбито? Вогнестійке скло вже давно завоювало ринок, адже воно займає важливу позицію в безпеці вашого будинку. Технологія виготовлення робить цей матеріал унікальним, якщо мова йде про забезпечення максимальної термостійкості обладнання, камінів, печей. Вогнетривке скло (або, як його ще називають, термостійке, жаростійке) - це склокерамічний матеріал, який витримує температуру до 800 ° С за рахунок малого коефіцієнта розширення. Процес виготовлення, обробки і структура матеріалу надають жаротривкому склу бронзовий відтінок, і в той же час, запобігають оптичне викривлення. Плоска поверхня полірується і не має візерунків. Як правило, термостійке скло купують для установки в безпосередній близькості від вогню - для камінів і печей (для їх оформлення, дверей або заслінок). Ціна на вогнетривке скло в порівнянні з цінами на звичайні листи вище, проте його придбання забезпечить вам безпеку експлуатації в побутових умовах. Як правило, ціна жаростійкого скла залежить від показників термостійкості і виробника.

Чорне NeoCeram Neo Black

Крім прозорого скла NeoCeram в наявності на складі є чорне вогнетривке термостійке скло NeoCeram Neo Black. Завдяки своїм термічним властивостям, тоноване жаростійке скло NeoCeram Neo Black може використовуватися в:

 • камінах,
 • топках,
 • печах,
 • як варильна поверхня для електро плит.
  Як замовити жаростійке скло?

Для розрахунку Ви можете скористатися нашою онлайн формою, написати нам на емейл або зателефонувати нашим кваліфікованим менеджерам, після чого з тією ж легкістю зробити замовлення будь-яким з перерахованих способів. Хоча ціна на термоскло, в порівнянні з іншими його видами, є високою, не ризикуйте власною безпекою і захистом ваших рідних!