Енергозберігаюче скло


Компанія "Склад скла" пропонує енергозберігаюче скло з порізкою в Києві і доставкою в будь-яку точку України. Залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами і проконсультуємо по всіх питаннях.
Звернувшись в компанію "Склад скла", ви можете замовити скло необхідних вам параметрів і розмірів, в залежності від областей застосування.

На сторожі вашого тепла

Питання енерго-і теплозбереження стають з кожним роком все більш актуальними як для жителів багатоповерхівок, так і для власників котеджів. Через вікна втрачається 30-35% тепла, а в кутових квартирах тепловіддача може досягати і 50%.
Оптимальний варіант для збереження тепла - установка склопакетів з енергозберігаючим склом. Таке скло виробляється за допомогою нанесення на поверхню звичайного прозорого скла спеціального низькоемісійного (енергозберігаючого) покриття. Воно пропускає з вулиці інфрачервоне випромінювання (прогрівають сонячні промені), при цьому відбиває тепло від опалювальних приладів всередину приміщення, не дозволяючи йому йти назовні.

Види енергозберігаючого скла.

К-покриття - більш жорстке, воно містить оксид олова, і його нанесення на скло відбувається при безпосередньому виробництві. Є більш стійким при транспортуванні і установці. I-напилення, що містить у своїй основі срібло, більш м'яке, а також володіє кращими теплоізоляційними показниками. але наноситься під вакуумом вже після виробництва, тому швидко окислюється, є більш крихким і вимагає більш дбайливої експлуатації.

Плюси і мінуси

Безсумнівна перевага у використанні такого скла відображена в його назві. Ґрунтуючись на відгуках про енергозберігаюче скло, можна гарантувати, що його установка допомагає зберегти тепло і підвищити температуру в приміщенні в середньому на 5-10С.

Ще одним плюсом є відбиття зайвого сонячного тепла в літній час, що дозволяє домогтися в приміщенні оптимальних температур в будь-який час року.

Недоліком же вважається його нестійкість і необхідність дбайливого ставлення як в процесі виробництва самого скла, так і при виготовленні склопакетів з нього.
До мінусів варто віднести також неможливість його тонування. Це поєднання може призвести до порушення теплових властивостей і руйнування склопакету.

Ціни на енергозберігаюче скло

Зрозуміло, що вартість енергозберігаючого скла вища, ніж у звичайного. Але, в остаточному підсумку, ви істотно економите на обігріві приміщення, а найголовніше - забезпечуєте тепло і комфорт собі та своїм близьким.
Ми пропонуємо вам енергозберігаюче скло для утеплення будинків за конкурентоспроможними цінами, наші менеджери допоможуть вам визначитися з вибором і купити те, що вам потрібно.
Надішліть заявку для розрахунку вартості за вашими параметрами, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час.

Замовити і купити енергозберігаюче скло Ви можете за допомогою онлайн форми прорахунку ціни в залежності від розмірів і обробки матеріалу.