Антиблікове скло


У нас Ви зможете купити високоякісне антиблікове скло за приємною і демократичною ціною! Ми здійснюємо доставки в будь-яку точку України. Якщо у Вас виникнуть будь-які питання, що стосуються вибору антиблікового скла, звертайтеся, ми Вас проконсультуємо і допоможемо вибрати оптимальний варіант.
Склад Скла надає послуги з порізки антиблікового скла різних габаритів, як для фоторамок, так і для музейних вітрин. При необхідності ми також обробляємо кромку і вирізаємо отвори.

Залиште заявку на прорахунок ціни антиблікового скла за вашими розмірами і параметрами. Ми відповімо вам протягом 15 хвилин в робочий час.

Купити скло антиблік для картин, музейних стендів

Антиблікове скло часто рекомендують купити для оформлення картин, фото, ручних робіт, експонатів, і хоча ціна його може бути вище звичайного скла, воно по праву вважається самим естетичним і відповідним для оформлення творів мистецтва. Воно захищає такі предмети від можливих механічних пошкоджень, а також є надпрозорим. Антиблікове скло пропускає 98% світла, не відбиваючи його.
Істотною перевагою, через яку варто було б купити антиблікове скло, є захист від вицвітання. Проникнення ультрафіолетових променів на поверхню виробу знижується до 40%. Тому воно може набагато довше зберігати свій колір.

Антиблікове музейне скло

Ціна на музейне скло відчутно вища, ніж на звичайне, і процес його виготовлення більш трудомісткий. Воно виготовляється з надпрозорого скла ( «білої» скломаси), з додаванням заліза. А зверху наноситься спеціальне покриття з анти відбиваючими нано-частинками, розмір яких ретельно контролюється. Як результат, отриманий матеріал володіє ще й високою міцністю. Музейне скло вважається кращим варіантом оформлення картин, оскільки не спотворює кольору і на ньому не утворюються відблиски. Але є одне «але»: воно повинно щільно прилягати до полотна, тоді всі кольори будуть передані в найточніших відтінках.

Картини з бісеру, вишивка або об'ємні аплікації не завжди будуть точно передавати кольори. Деякі майстри говорять про те, що якщо між виробом і склом існує помітний зазор, відтінки будуть виглядати трохи блідіше. Але це трапляється нечасто, тому радимо купити музейне скло і випробувати його в оформленні творів мистецтв. Багато хто залишається задоволеними.
Мабуть, магазинні або музейні вітрини з такого скла також будуть чудовим рішенням, вони дозволить краще розглянути предмет під ним. І, що важливо, відбитки пальців будуть менш помітні, ніж на звичайному склі.

Купити тонке багетне скло для рамок

Економ варіантом для заміни антибліку є багетнє скло - це ідеально відполіровані тонкі аркуші звичайного скла товщиною 2 мм, 3 мм. Як правило, цей тип скла використовують для фоторамок та галерейних експонатів.
Якщо Ви хочете оформити улюблене фото, надруковане у високій якості, купіть тонке скло для фоторамок. Завдяки тому, що воно блокує потрапляння ультрафіолетових променів на фотографію, зображення не вицвітає і не вигорає, постійно зберігаючи свіжий вигляд.

Те саме можна сказати і про картини. Якщо вони виконані не на полотні, а на папері, вони теж потребують захисту. Для таких картин також буде потрібно тонке скло під рамку. Для картин і фоторобіт найкраще купити або замовити багетне скло, товщиною в 2 мм. У даній ситуації воно повинно бути максимально тонким, щоб повністю передати повноту всіх фарб. Для великих експонатів можливо краще підійде галерейне скло, але товщиною вже в 3 мм.
Завдяки своїй естетичності і прекрасним характеристикам, тонке багетне, галерейне скло здатне зберегти і при цьому відмінно оформити Вашу пам'ятну річ, експонат або твір мистецтва.