Флоат-скло


Флоат скло

У п'ятдесяті роки 20 століття, під час бурхливого розвитку автомобільної промисловості, був винайдений флоат-процес, в результаті якого вдалося отримати листове скло з ідеально гладкою поверхнею.
Сам процес являє собою заливку розплавленої маси скла на горизонтальну поверхню з подальшим вирівнюванням, ретельним шліфуванням і поліруванням. Скло, отримане в результаті, ідеально гладке і має мінімум оптичних спотворень. Спочатку, таке скло могло мати товщину тільки 6 мм. Сьогоднішні технології дозволяють виготовляти листи від 0,4мм до 25мм, що значно розширює сферу його застосування.

Застосування флоат-скла

Сьогодні листове флоат-скло широко застосовують в інтер'єрі, створенні перегородок, меблів, для вітрин, автомобілів та акваріумів - цей список нескінченний.
Розрізняють особливо прозоре і безбарвне. У флоат-скла високий коефіцієнт пропускання світла, але у безбарвного, зі збільшенням товщини листа, з'являється помітний блакитний або зеленуватий відтінок. Особливо прозоре - залишається таким, незалежно від товщини.
Сонцезахисний ефект отримують фарбуючи в масі флоат-скло, причому тонкий лист візуально майже не відрізнятиметься від НЕ тонованого. Це потрібно враховувати, наприклад, при склінні великої площі - через різну товщину листів, вона може виглядати неоднорідною.


Ціна флоат скло

Як правило, флоат-скло піддається додатковій обробці. З нього роблять загартоване, тоноване, наносять малюнок, покриття, плівки, воно йде на виготовлення багатошарового скла і склопакетів. Крім того, сьогодні існує три види технологій виготовлення:

  • англійська, поетапна.
  • радянська, вперше впроваджена на українському виробництві, складається з 2-х етапів і, в порівнянні з англійської дає більш гладку нижню поверхню.
  • американська. Завдяки особливій конструкції вузла зливу, скло, не залежно від товщини, отримує високі показники з позиції оптики. В результаті знижуються механічні характеристики, що усуваються додатковим загартовуванням.

Ціна на кінцевий результат буде залежати від усіх перерахованих вище факторів. У нас на сайті ви можете вибрати і купити флоат-скло за прийнятною ціною. Замовити і купити візерункове й рифлене скло Ви можете за допомогою онлайн форми прорахунку ціни в залежності від розмірів і обробки матеріалу.
Надішліть заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни для уточнення деталей.