Монтаж


Склоблоки Seves Group - ексклюзивний матеріал для оформлення будь-якого дизайну. Різноманітність кольорів і форм зробить Ваш інтер'єр по-справжньому унікальним. Найбільший склад склоблоків в Україні. Постійні поставки з Європи. Продаж від 1 штуки і оптом зі складу в Києві. Доставка по всій Україні.

Монтаж і укладання склоблоків

Монтаж склоблоків вимагає акуратного і точного підходу, оскільки основна їх функція - це декор. Тому конструкції з нього повинні бути, перш за все, естетичними, але при цьому функціональними і міцними. Варто врахувати, що вони не можуть бути несучими стінами. Укладання склоблоків під міжповерховими бетонними перекриттями технічно неможливе. Склоблочні конструкції підтримують самі себе, і вони не здатні витримати надмірно високих бічних і поверхневих навантажень.

Монтаж склоблоків

Щоб зробити ефективну укладку склоблока, необхідний певний набір матеріалів:

  • цемент для укладання керамічної плитки. Бажано, щоб суміш з нього була стійка до впливу морозів;
  • прути для армування кладки з скляних блоків. Потрібно, щоб вони були стійкими до корозії. Найкраще, коли вони виконані з нержавіючої сталі;
  • монтажні хрестики, що дозволяють домогтися однакової товщини швів між блоками;
  • затирка, яка застосовується для заповнення швів. Вона повинна бути вологостійкою. Вона продається в різних кольорах, можна без проблем підібрати бажаний відтінок;
  • силіконовий герметик, який використовується для скріплення блоків;
  • кріплення для каркасних конструкцій.

Технологія укладання склоблоків

  1. На підлозі, уздовж майбутньої стіни зі склоблоків, закріплюються 2 планки з дерева. Відстань між ними = товщині блоку.
  2. Потім необхідно закріпити направляючі по вертикалі, на відстані метр між ними. Завдяки їм, кладка вийде рівною.
  3. При виборі цементу, зверніть увагу: він повинен бути досить пластичним. А усадка при його висиханні - незначною.
  4. Арматуру слід занурювати в розчин рівномірно, при цьому вона не повинна торкатися поверхні самих блоків.
  5. Спочатку укладаються горизонтальні прути, а після кожного покладеного блоку, робляться отвори в підлозі і укладаються вертикальні. По суті, створюється металева сітка, в яку вмонтовано блоки.
  6. Фахівці рекомендують укладати не більше 3-4 рядів за один раз. Це пов'язано з особливостями усадки цементу. Між кожним підходом має пройти не менше 12 годин.
  7. Якщо перегородка або стіна буде досягати стелі, то перед останнім підходом, в ньому також просвердлюються отвори для арматури.
  8. Після кожного підходу потрібно прибирати всі надлишки цементу, які виступили на поверхню. Це робиться за допомогою губки або серветки.
  9. Міжблочні шви заповнюються затиркою, її надлишки теж прибираються.
  10. Для бездоганного вигляду, слід відшліфувати готову перегородку сухою чистою ганчіркою. Таким чином, вона очиститься від дрібних залишків затирки.

Ціна на монтаж склоблоків

Ціна на укладку склоблоків формується в залежності від обраного Вами матеріалу і комплектуючих. Ми рекомендуємо Вам вибирати тільки якісний, сертифікований товар. Що стосується монтажних робіт, якщо Ви не маєте такого досвіду, краще зверніться до фахівця. Акуратність і ефективність роботи дуже важлива. В нашому гіпермаркеті Ви зможете знайти склоблоки будь-якої форми, фактури і кольору, а також все, що потрібно для їх укладання, за найнижчими цінами. Звертайтеся, ми охоче Вам допоможемо!