Фарбування скла по RAL
Надішліть заявку і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни для уточнення деталей.

Практично будь-яке скло, незалежно від товщини, виду і форми можна забарвити за допомогою спеціальної алкідної емалі, повністю або нанести малюнок. При фарбуванні за каталогом Ral, в залежності від товщини і початкового кольору скла, може відрізнятися отриманий відтінок. Тому, найкраще, під фарбування використовувати освітлене скло. Найчастіше забарвлення скла застосовується для кухонних стільниць та фартухів, фасадів шаф-купе, дверей і перегородок, а також стійок. Фарбування може комбінуватися з іншими декоративними варіантами обробки скла - фотодруком, матуванням, обклеюванням плівкою.

Технологія фарбування скла

Перед фарбуванням поверхню матують для поліпшення адгезії, після чого покривають кольоровою емаллю. Забарвлене скло не втрачає властивої йому стійкості до пошкоджень, але перші два тижні після фарбування, поверхню варто поберегти від тривалих контактів з водою.

Фарбування скла в Києві

Наша компанія здійснює фарбування скла по каталогу Ral. За допомогою зручної онлайн форми у нас на сайті, ви можете прорахувати вартість потрібних вам робіт. У разі необхідності, всі питання,  які у вас виникнуть можете уточнити у наших менеджерів

Крім того, у нас в наявності є вже готове забарвлене скло в кольоровій гамі Ral марки Lacobel і Planilaque