Матові склоблоки

Матові склоблоки

Ціна:

220.00 грн.

..

Ціна:

233.00 грн.

..

Ціна:

309.00 грн.

..

Ціна:

309.00 грн.

..

Ціна:

309.00 грн.

..

Ціна:

309.00 грн.

..

Ціна:

309.00 грн.

..

Ціна:

309.00 грн.

..

Ціна:

309.00 грн.

..

Ціна:

645.54 грн.

..

Ціна:

645.54 грн.

..

Ціна:

565.26 грн.

..

Показано з 1 по 12 з 25 (всього 3 сторінок)


Матові склоблоки

Матові склоблоки. Сучасні склоблоки відрізняються різноманітністю відтінків і текстур. Поверхня цього матеріалу може бути гладкою, рифленою, прозорою або матовою. Типова і найбільш популярна товщина склоблоку 80мм, вага - від 2,5 до 4,3 кг. Форма квадратна або прямокутна.

Стандартні розміри сучасного склоблока складають 19 * 19 * 8 см або 24 * 24 * 8 см.

Переваги склоблоків:

  • Висока міцність.
  • Високий ступінь термо та звукоізоляції.
  • Висока жаростійкість.
  • Світлотехнічні властивості.

Матові склоблоки - один з різновидів склоблоків, характерною рисою якого є ефект непрозорості, при цьому зберігається хороша світлопропускна здатність. Цей ефект необхідний для того щоб зведена стіна максимально спотворила зображення що знаходиться за нею, але зберегала максимальний рівень світлопроникності. Такий ефект часто застосовується в декоруванні та оформленні ванних кімнат, душових кабін, лазень або басейнів, а також для інших приміщень. Догляд за матовим склом не сильно відрізняється від догляду за звичайним склом. Важливо не знімати захисну плівку до закінчення оздоблювальних робіт.

Матові склоблоки можуть бути матованими як з одного боку (напівматові) так і з двох сторін (матові).

Матування скла розрізняється за способом досягнення:

  • хімічне травлення;
  • піскоструйна обробка.

Світлопропускна здатність такого блоку коливається в межах 50-60%, що дозволяє в приміщенні створити високу ступінь освітленості. На основі оптичних властивостей, використання склоблоків допоможе візуально розширити внутрішній простір приміщення.

Купити матові склоблоки ви можете, звернувшись в нашу компанію. Ми реалізуємо сертифікований і якісний матеріал, який виготовляється відповідно до міжнародних стандартів якості і норм безпеки. Наша компанія пропонує не тільки широкий асортимент самих склоблоків, а й великий вибір супутніх товарів і монтажних елементів, лояльну цінову політику.