Застосування склоблоків


Наш магазин представляє широкий вибір різноманітних скляних блоків європейських виробників, які допоможуть вам втілити найсміливіші фантазії в оформленні інтер'єру. Зверніть увагу на ексклюзивну лінійку Seves Group, з безліччю текстур і кольорів.

Перед тим, як приступити до докладного розбору способів застосування склоблоків в інтер'єрі, згадаємо що наш склад - найбільший в Україні, ми поставляємо матеріали безпосередньо від виробників, завдяки чому підтримуємо лояльні ціни. А власна логістика дозволяє доставляти замовлення в будь-який регіон України. Купуйте склоблоки у нас і створюйте простір навколо себе.

Скляні блоки в інтер'єрі квартир

Скляні блоки - мабуть, найбільш незвичайний і оригінальний спосіб оформлення інтер'єру. Багато з нас звикли бачити їх у старих під'їздах ще з радянських часів, їх застосовували тоді рідко і без смаку. Зараз вони зовсім інші: гармонійні і модернові, з великою кількістю поверхонь і забарвлень. З їх допомогою можна створити помпезний і ультрамодний дизайн, який завжди буде цікавим і свіжим.

Використовуючи скляні блоки, можна втілити найцікавіші задуми для інтер'єру квартир, наприклад, як на цих фото:


Зверніть увагу, це можливо не тільки при величезних площах квартир класу «люкс», а й при звичайному і звичному для більшості людей, метражі. Склоблоки добре пропускають і розсіюють світло, тому приміщення візуально стає просторим і світлим. А мозаїка з них, виконана в різних кольорах, бездоганна.

  1. Завдяки міцності, склоблоки можна вбудовувати в міжкімнатні стіни, при цьому за ними практично нічого видно не буде. Це буде вражаюче. А звукоізоляція у них трохи краща, ніж у вікон і дверей, але менша, ніж у стін.
  2. З них можна також виготовляти перегородки. Це може бути успішним рішенням, коли потрібно розділити, зонувати кімнату. Візуально, місця менше не стане, а Ви будете мати дві зони.
  3. Досить-таки органічно скляні блоки вписуються в інтер'єр ванної, як оздоблення для душових кабін або стінок. Вони мають відмінні гідроізоляційні властивості, і зовсім не страждають від надлишкового впливу вологи.
  4. Вони можуть виконувати функцію деяких елементів меблів (наприклад, барна стійка, тумбочка або щось в цьому роді).
  5. І навіть просто як окремі декоративні елементи, вони додадуть свіжості і неординарності Вашому дизайну.


Скляні блоки в інтер'єрі будинку

У квартирах ми можемо бути обмежені простором і конструкцією багатоповерхового будинку. Але в інтер'єрі приватного будинку можна «розгулятися», застосовуючи скляні блоки.


Наприклад, ті ж стінки і перегородки з склоблоків можуть бути більш масивними. У деяких випадках, їх можна встановлювати навіть на стелі. Ви можете робити вікна з склоблоків, це ефектно виглядає у ванних, кухнях і зимових садах. В середньому, здатність склоблока пропускати світло дорівнює 80-90%, якщо мова йде про прозорі. Кольорові - 60-70% . Мозаїка з скляних блоків у вітальні або в передпокої здатні розширити простір, надаючи більше освітлення.

Барна стійка з склоблоків

Дедалі популярнішими стають барні стійки з склоблоків, які дійсно неординарні. Вони досить міцні, щоб витримувати досить чималі навантаження. Вони протиударні і навіть вогнетривкі.


Такі ідеї з барними стійками з склоблоків можна реалізувати досить успішно, коли потрібно «освіжити» дизайн. Звичайні «куточки» з баром темні, тут же можна створити легку і затишну атмосферу.