Скляна цегла Vistabrik Clear 883

Скляна цегла Vistabrik Clear 883

Скляна цегла Vistabrik Clear 883

ХАРАКТЕРИСТИКИ подивитись всі 
Бренд
Seves
Вага
7,0Кг
Кількість в євроупаковці
3
Кількість на М2
23
2130.00 грн.
ГАРАНТІЯ
12 місяців
обмін / повернення товару
протягом 14 днів
ОПЛАТА
Кредит, готівкою,
безготівковий рахунок
ДОСТАВКА
Самовивіз з нашого
магазину або з відділення
Нової Пошти
Бренд
Seves
Вага
7,0Кг
Кількість в євроупаковці
3
Кількість на М2
23
Розмір Ш*В*Г
197х197х80мм
Форма склоблока
Цегла зі скла

Vistabrik - надзвичайно універсальна і доступна в естетично приємних розмірах і стилях скляна цегла. Завдяки високому коефіцієнту пропускання світла Vistabrik збільшує кількість природнього денного освітлення і створює набагато більш привабливе внутрішнє середовище. Створені міцно, щоб протистояти проникненню від ударної балістики, і перевірені часом та в різних областях застосування, цільні скляні блоки Vistabrik утворюють міцні прозорі кам'яні панелі для внутрішнього і зовнішнього використання.

Оскільки вони поєднують в собі найкраще з точки зору безпеки та естетики, Vistabrik широко використовується в інституційному середовищі, комерційних установах, школах, транспортних терміналах і численних громадських місцях і будівлях, включаючи будівлі судів, посольства і поліцейські ділянки.

Vistabrik потребує мінімальних витрат на обслуговування і заміну, відрізняється винятковою міцністю і високою стійкістю до ударів, кулям і вогню.

Vistabrik поєднує в собі естетичні якості із структурної цілісністі і міцності, що робить його надійним і елегантним вибором для житлових і комерційних приміщень. 


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук про товар