Перегородки з склоблоків



Перегородки зі скляних блоків являють собою стіни, які не виконують функцій несучих конструкцій. Вони можуть мати різну висоту і ширину. Укладання перегородок проводиться з використанням армування, що збільшує міцність конструкції і перешкоджає її розтріскуванню. Для кладки блоків використовується пластичний розчин, а також розчин для затирання швів.



Переваги перегородок зі скляних блоків


Велике приміщення буде більш затишним, якщо грамотно розділити його на декілька зон. Найчастіше перегородки зі склоблоків, прозорість, яскравість і ефектність яких дозволяє ділити приміщення без шкоди для його площі, використовуються у вітальнях для виділення зони відпочинку або в кухнях, відокремлюючи столову від місця, де готується їжа. Вологостійкість цього матеріалу також дозволяє використовувати перегородки з склоблоків для поділу ванної кімнати. Відокремивши ванну від санвузла такою перегородкою, ви зробите інтер'єр цього приміщення більш функціональним і ефектним.

Фото перегородок з склоблоків - наочне підтвердження того, що ця конструкція здатна кардинально змінити на краще ваше житло, зробити його не тільки красивим і стильним, але також зручним і функціональним. За допомогою ілюстрацій в нашій галереї ви легко зможете уявити, як така перегородка буде виглядати у вашому будинку.

Основні плюси використання склоблоків для перегородок:

  1. Пропускають велику кількість світла. Гладкі прозорі склоблоки - близько 90%, прозорі з нерівною поверхнею - 70-80%, кольорові - 60-70%. Використовуючи цю особливість, можна створювати незвичайну гру світла або просто збільшити його кількість в кімнаті.
  2. Відмінні гідроізоляційні властивості. Склоблоки без проблем можна застосовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості. Вони абсолютно не бояться частого безпосереднього впливу води.
  3. Хороший рівень звукоізоляції. Вона трохи менше, ніж у стін, але краще, ніж у вікон і дверей.
  4. Стійкість до механічних пошкоджень.
  5. Вогнетривкі.
  6. Якщо раптом пошкодився один склоблок, можна без проблем його замінити; не потрібно міняти всю конструкцію.
  7. Невибагливі в догляді.

Такі перегородки можна використовувати в найрізноманітніших елементах інтер'єрного дизайну. З їх допомогою стає можливим красиво і гармонійно поділити велике приміщення на дві зони. При цьому таке зонування зовсім не краде простір, а навіть навпаки, візуально розширює його.

Таким чином, можна відокремити кухню від вітальні, або захистити спальне місце. Особливо функціонально це в тому випадку, якщо в кімнаті немає вікна. Такий дизайнерський хід рекомендуємо, якщо приміщення вузьке. Перегородка успішно виправить цей незручний момент: зоровий ефект, який дають склоблоки, зробить його візуально ширше.

Декоративні композиції в стінці виглядають особливо вражаюче, коли виконані з різнокольорових склоблоків. Мозаїка - це дуже свіжо і неординарно. А ще цікавіше виходить, коли в самі блоки можна вставити якусь композицію. Наприклад, штучні квіти, фрукти, листочки, черепашки, кораблики або щось на зразок того. Виходить своєрідний «натюрморт в склі». Але це окремий елемент, деталь, що вбудовується в стіну.

Зверніть увагу, перегородки можна робити, як повністю з блоків, так і поєднуючи кілька матеріалів. Обидва варіанти виграшні, якщо їх добре продумати.